Formy płatności

Przelew natychmiastowy

Szybkie płatności online. Wybierz swój bank z listy i wykonaj szybki, bezpieczny przelew za pomocą operatora płatności Blue Media. Realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po wykonaniu przelewu.

Blik

Bezpieczne, szybkie płatności online i telefonem. Skorzystaj z aplikacji na swoim telefonie i wykonaj przelew bez konieczności logowania się do swojego banku. Realizację zamówienia rozpoczniemy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o wykonaniu płatności.

Przelew bankowy

Wykonaj tradycyjny przelew poprzez swoją bankowość lub udaj się osobiście do banku lub na Pocztę. Dane do przelewu otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej złożenie zamówienia. Realizację zamówienia rozpoczniemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Pamiętaj, że od nadania przelewu do jego zaksięgowania mogą minąć nawet 2 dni robocze.

Pobranie

Zapłać wygodnie gotówką lub kartą płatniczą u kuriera, w momencie odbioru paczki, lub skorzystaj z terminala płatniczego w Paczkomacie.

Zestawy prezentowe
Podaruj swojemu mężczyźnie chwilę przyjemności. Przyjemności z otrzymania prezentu, która rozciąga się w czasie i trwa podczas otwierania i pierwszego doświadczania zawartości. Pozwól mu nacieszyć oko szczegółami, poczuć ciepły dotyk naturalnego drewna...
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl