O marce
logo BAARDA
 

Wartości

Naturalne składniki

1. Naturalne składniki

Natura jest źródłem najlepszych surowców, a takie stosujemy w produktach BAARDA. Naturalnie pozyskiwane, bezpieczne i przebadane dermatologiczne składniki tworzą nasze oryginalne receptury.

przetestowane receptury

2. Przetestowane receptury

Kosmetyki BAARDA to nie tylko naturalne masła, woski i oleje znakomicie odżywiające brodę i skórę twarzy, ale również roślinne składniki aktywne i kondycjonujące, działające jak odżywka do włosów i serum do skóry. To także substancje pomocnicze wpływające na zachowanie idealnej formy kosmetyku, uzyskanie naturalnej trwałości i łatwej aplikacji. Tu nie ma miejsca na przypadek.

uczciwe składy

3. Jakość na pierwszym miejscu

Działamy tak, abyś mógł być pewien, że kupując produkt BAARDA dostaniesz to czego naprawdę potrzebuje Twoja broda.

 


Rzemiosło

Produkty BAARDA, zarówno kosmetyki jak i akcesoria wytwarzane są z dbałością o szczegóły. Naszym celem jest dostarczenie kosmetyków wykonywanych z naturalnych surowców,  jednocześnie dbając o skuteczność ich działania. Zawsze staramy się szukać ulepszeń, aby produkt był nie tylko dobry i poprawny, ale najlepszy, jaki może być w odniesieniu do warunków. Nie tworzymy w pośpiechu. Duch idei slow life czuwa nad tym, aby pomysły miały czas dojrzeć i w efekcie, zamienić się w coś wyjątkowego.

 


 

Zestawy prezentowe
Podaruj swojemu mężczyźnie chwilę przyjemności. Przyjemności z otrzymania prezentu, która rozciąga się w czasie i trwa podczas otwierania i pierwszego doświadczania zawartości. Pozwól mu nacieszyć oko szczegółami, poczuć ciepły dotyk naturalnego drewna...
Zestaw do brody prezentowy Baarda Olejek i Kartacz
Zestaw do brody prezentowy Baarda Olejek i Kartacz

149,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl