Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji wyślij wiadomość na adres sklep@baarda.pl. W treści podaj datę i przedmiot zakupu oraz swoje dane, które podawałeś przy zakupie. Opisz dokładnie z jakiego powodu składasz reklamację, dołącz zdjęcia na których widoczna jest wada lub niezgodność produktu z opisem.

Najpóźniej po 14 dniach dostaniesz od nas wiadomość zwrotną z informacją o rozpatrzeniu reklamacji. Ustalimy wspólnie dalszy sposób postępowania: wymianę przedmiotu na nowy wolny od wad, odstąpienie od umowy, obniżenie ceny lub zwrot całości kosztów. Ustalimy również czy konieczne będzie odesłanie do nas reklamowanego przedmiotu, a jeśli tak, to w jaki sposób.

Zwroty
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, złóż zgłoszenie zwrotu na stronie https://szybkiezwroty.pl. Wybierz z listy rozwijanej pozycję "BAARDA Kosmetyki Naturalne" i wypełnij formularz podając dane takie same jak przy składaniu zamówienia.

Do paczki ze zwracanymi produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nimi akcesoria. Jeśli dostałeś gratis - również dołącz go do przesyłki zwrotnej. Zalecamy nadanie przesyłki w tym samym kartonie wysyłkowym, w którym otrzymałeś od nas produkty.

Jednocześnie przypominamy, że istnieją wyjątki od prawa odstąpienia od umowy. Nie możesz skorzystać z prawa do zwrotu jeśli rzecz dostarczana jest w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Dotyczy to kosmetyków dostarczonych w zamkniętych opakowaniach i szczotek do włosów w zapieczętowanych opakowaniach jednostkowych.

 

Zestawy prezentowe
Podaruj swojemu mężczyźnie chwilę przyjemności. Przyjemności z otrzymania prezentu, która rozciąga się w czasie i trwa podczas otwierania i pierwszego doświadczania zawartości. Pozwól mu nacieszyć oko szczegółami, poczuć ciepły dotyk naturalnego drewna...
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl